Ljubljana - Dvorana Kodeljevo. Sodnika: Kavalar Brstin in Ivančič Dejan

Slovan: Marojevič M. 6, Krivic 6, Prevolnik 4, Marušič 4, Topolovec 4, Denič 2, Kaučič 2, Atanasov 2, Marinček, Kocjančič, Podpečan, Marojevič V., Demšar

Škofljica: Furdi 9, Nered 8, Batinič 6, Lešek 5, Marolt 3, Žnidaršič 2, Pangerc 1, Regner 1, Šega, Dolinšek-Kogoj, Glavič, Purkart, Zgoned, Hrvatin, Štavar

Sedemmetrovke: Slovan 3 (4), Škofljica 5 (6).
Izključitve: Slovan 10 minut, Škofljica 6 minut.

Potek tekme:

Danes, na petek 02.12.2016 v 11. krogu 1. B Državne rokometne lige smo se pomerili z ekipo ŠD Škofljica Pekarna Pečjak in po zadnjem pisku sodnika, čeprav smo tekmo v veliki večini vodili, morali priznati premoč nasportniku.

Ekipa Slovana je prvič povedla v 13. minuti z 8:7 s čudovitim golom M.Marojeviča. Slovanovci so nato v 28. minuti z golom Petra Krivica  z rezulatom 18:13 prvič ustvarili razliko za kar 5 golov in nato prvi polčas zaključili z delnim izidom 19:15.

V drugi polčas, po odlično odigranem drugem delu prvega polčasa, so vstopili zmotivirano in  držali distanco pred nasprotno ekipo vse do 45. minute, ko je prišlo do izenačenja rezultata (25:25) na kar je glavni trener Bojan Čotar reagiral s timeoutom. Fantje so se nato trudili, da bi ponovno stopili v vodstvo in zatem še nekajkarat prišli do izenačenja vendar se ekipa dokončno od 51. minute naprej vseeno ni uspela pobrati.

ŠD Škofljica je tako uspela dokončno zlomiti obrambo, kar je pomenilo serijo zadetkov in povečanje razlike vse do -5 golov.

Tekma se je zaključila s končnim izidom 30:35.